Засідання 20-ї сесії сільської ради

Чергова сесія сільської ради пройшла 25-го травня. Сільські депутати внесли зміни у штатному розписі сільської ради та у сільський бюджет на 2018 рік. Було прийнято рішення із земельних питань. Також було погодження проектів рішень для обговорення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Нижньореметівської сільської ради на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік».