Друге засідання 18-ї сесії

розглянути на сесії питання порядку денного:

6 березня сільські обранці на другому засіданні 18 -ї сесії розглянули та прийняли рішення з наступних питань:

1. Про погодження проекту рішення «Про затвердження порядку найменування або перейменування вулиць, провулків, присвоєння, зміни та анулювання поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Нижньореметівської сільської ради .
  2. Про затвердження тарифів на вивезення твердих побутових відходів.
  3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  4. Про надання частини щорічної відпустки  сільському голові.
  5. Про внесення змін до Програми благоустрою Нижньореметівської сільської ради на 2018 рік.
  6. Про погодження проекту рішення «Про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна та затвердження Положення «Про взяття на облік, збереження  та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території сільської ради».