Пройшла четверта сесія

29 січня 2016 року проведено четверту сесію сільської ради. Був затверджений звіт про виконання сільського бюджету за 2015 рік. Також депутати встановили місцеві податки і збори на території Нижньореметівської сільської ради на 2016 рік. Було розглянуто ряд земельних питань. Обранці визначили виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Нижньореметівської сільської ради і затвердили розпорядження сільського голови,  прийнятих у міжсесійний період та рішення виконкому. Насамкінець  було заслухано головного лісничого ДП «Берегівське лісове господарство» Шойного Богдана Андрійовича про лісову сертифікацію.