Проведено засідання 5-ї сесії сільської ради

30 березня 2016 депутатським корпусом сільської ради були розглянуті питання порядку денного п’ятої сесії сільської ради. Прийняли депутати зміни до Регламенту роботи сільської ради VІІ скликання, затвердили Програму соціально-економічного розвитку населених пунктів Нижні та Верхні Ремети на 2016-2020 роки. Далі було ухвалено ряд земельних питань. Також було внесено зміни у сільський бюджет і у структуру та чисельність виконавчого апарату та установ сільської ради, витрати на утримання ради та її установ у 2016 році. Було прийнято рішення про здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації прав виконавчим органом.