Повідомлення

Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» №1160 – 1У від 11.09.2003 року з подальшими змінами і доповненнями, пп.12.3.4 п.12.3 ст.12 Податкового кодексу України,  Нижньореметівська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань.

З текстом  проекту рішення та аналізом регуляторного впливу до нього всі бажаючі можуть ознайомитись в Нижньореметівській сільській раді, офіційному веб-сайті Нижньореметівської сільської ради.

Стислий зміст:

проекту рішення сільської ради:

• «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Нижньореметівської сільської ради на 2018 рік».

Зауваження та пропозиції від громадськості, суб`єктів господарювання та інших зацікавлених осіб приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою:

90241, Закарпатська область,  Берегівський район, село Нижні Ремети,  вулиця Центральна  № 27, Нижньореметівська сільська рада, тел. 4-29-83.

10.05.2017 року

Рішення про оприлюдення проекту