Третє засідання 17-ї сесії

22 грудня проведено третє засідання 17-ї сесії з наступним порядком денним:
1. Про внесення змін в рішення № 112 від 23.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017 рік» із змінами.
2. Про сільський бюджет на 2018 рік.
3. Про структуру та чисельність апарату  сільської ради, витрати на утримання ради та її виконавчого комітету  у 2018 році.
4. Про затвердження плану роботи сільської ради на перше півріччя 2018 року.
5. Про затвердження лімітів споживання електроенергії.
6. Про затвердження Плану діяльності Нижньореметівської сільської ради з підготовки регуляторних актів на 2018 рік.
7. Про затвердження Плану заходів з реалізації Державної регуляторної політики на 2017-2018 роки.
8. Про затвердження Програми «Соціальний захист» та встановлення розміру одноразової допомоги на поховання у 2018 році.
9. Про затвердження розпоряджень сільського голови, які були прийняті у міжсесійний період.
10. Про погодження Акту погодження меж земельної ділянки
11. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дороги Берегово-Кам’янське.
12. Про затвердження проектно-кошторисної документації на поточний ремонт дороги Берегово-Кам’янське (в межах Нижньореметівської сільської ради).
13. Про преміювання сільського голови.