Третє засідання 15-ї сесії

24 жовтня проведено третє засідання 15-ої сесії з наступним порядком денним:

1. Про затвердження програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах та інших доріг на 2017-2020 роки.
  2. Про внесення змін в рішення № 112 від 23.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017 рік» із змінами.
  3. Про затвердження розпоряджень сільського голови, які були прийняті у міжсесійний період.
  4. Про затвердження рішення виконавчого комітету «Про передачу в оперативне управління ДНЗ с. Нижні Ремети та сільського клубу с. В.Ремети».
  5. Про підсумки виконання дохідної частини сільського бюджету за 9 місяців 2017 року.