Розширене засідання сесії сільської ради

У розширеному засіданні третьої сесії сільської ради сьомого скликання 24 грудня 2015 року разом з депутатами сільської ради взяли участь і керівники установ сіл. Було розглянуто наступні питання порядку денного:
1. Про сільський бюджет на 2016 рік.
2. Про структуру та чисельність апарату та установ сільської ради, витрат на утримання ради та її установ у 2016 році.
3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки .
4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
5. Про затвердження лімітів споживання електроенергії.
6. Про план роботи сільської ради на перше півріччя 2016 року.
7. Про внесення змін в штатні розписи сільської ради, сільського клубу, ДНЗ с. Нижні Ремети на 2015 рік.
8. Про затвердження Програми «Соціальний захист» та встановлення розміру одноразової допомоги на поховання на 2016 рік».
За результатами розгляду прийнято відповідні рішення.